Dara Rolins

Dara Rolins

Otázky pro Daru

Proč jste se rozhodla stát porotcem soutěže Hubneme do plavek?

Tuhle soutěž nejde přehlédnout. A navíc jsem se jí jako porotce už jednou účastnila. Líbí se mi, že nejde pouze o plané reklamní řeči, ale že jde o opravdovou spolupráci. Soutěžící je v pravidelném a přímém kontaktu s celým týmem odborníků.

Musela jste někdy hubnout do plavek?

Pravidelně vždy už od Vánoc. (smích) Je to něco jako civilizační nemoc. My všechny ženy čas od času podlehneme. Jde o to, aby rozptyl mezi chtěnými a nechtěnými kilogramy nebyl příliš velký a častý. Ctít svoje proporce, geny a řeč těla v prvním plánu. Nepropadnout iluzi a reklamním trikům.

Co pro vás znamená slovo dieta?

I ve mně evokuje představu o tom, že diktuje, omezuje, trápí. Je však dobré vidět za ní spíš řád, disciplínu, usměrnění... Takhle by měla být chápána dieta současné doby.

Kdybyste mohla doporučit nějaké zdravé jídlo, co by to bylo?

Ryby, saláty, polévky, sushi nebo rizoto z basmati rýže. To chutná nám.

Jaký sport vás baví?

Teď nově jsem dobrovolně podlehla józe. Tanec, lyže, plavání jsou moji další favorité. Jinak sport všeho druhu, ale potřebuji rychlé střihy a pestrost.

Umíte si udělat tzv. volný den, kdy je dovoleno všechno – lenošit i hřešit?

Ne. Takhle to fakt nemám. Tohle je oblíbený „sport“ mého přítele. (smích) Já zhřeším občas a jen na chvilku. Třeba jednou denně. A většinou je to zmrzka nebo čokoláda. Ale s lenošením na dovolené problém nemám.

A jaký je váš vzkaz našim soutěžícím?

Nevzdávejte to teď ani poté, co soutěž skončí. Jen tak bude mít naše společná cesta smysl.

Partneři